Hakkımızda

Marintek Doğa Sporları Malzemeleri Tic. A.Ş
1998 yılında Marintek Dalış Malzemeleri Tic. A.Ş. olarak kurulan ve 2006’da Marintek Doğa Sporları Malzemeleri Tic. A.Ş. halini alan firmanın misyonu temsil ettiği 5 farklı spor grubunda, her seviyede kullanıcıya dönük en iyi alternatif spor malzemeleri seçeneğini sunarak bu sporların en iyi şekilde yapılabilmesini sağlamaktır. Aktif yaşam tarzına ve alternatif sporlara gönül vermiş yönetim ve satış ekibimiz, müşterilerimize daha fazlasını ve daha iyiyi sunmayı hedeflemektedir. Bünyesinde bulundurduğu dünyanın önde gelen markalarının Türkiye temsilciliğini yürütürken satış ve satış sonrasında müşteri memnuniyetini temel prensip edinmiştir.

Kış Sporları Bölümümüz, kar sporu meraklılarının tüm ihtiyaçlarını karşılamaya dönük geniş bir malzeme programı oluşturmuştur. Kayak yarışmalarının başarılı markaları “Nordica” ,”Dynastar” kayak ve aksesuarları, dünyaca ünlü “Scott”, ikonik kayak ve aktif yaşam malzemeleri sunan yüksek teknolojide giyim ve birçok kayak okulu ve yarış takımlarında sportif fonksiyonelliğin tercihi teknik kayak malzemeleri markası “Spyder”, dünyaca ünlü kayak bakım onarım makinelerini üreten Montana markalarından oluşmaktadır.

RollerBlade ve BladeRunner patene ve buz patenine ismini veren markalar da yine kış bölümümüz içindedir. Bisiklet grubumuzda ise dünyanın önde gelen bisiklet ve bisiklet aksesuarları markalarından “Scott” bisiklet kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını, en kaliteli ürünler ve yaygınlaşan bayi ağı ile karşılamayı hedeflemektedir. Dalış bölümümüzde Marintek’in kuruluşundan (1989) beri “Scubapro-Uwatec”dalış malzemelerini, sualtı dalış tüpleri için “Eurocylinder”, markalarını bünyesinde bulundurarak geniş bir ürün yelpazesiyle müşterilerimizin sualtı spor malzemeleri ihtiyaçlarının karşılanması hedef alınmıştır. Marintek Doğa Sporları 2010 yılından beri dünyanın en becerikli aksiyon kamerası GoPro’nun Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir. Son olarak sektörünün lideri olan Polaris’in ürettiği Polaris marka ATV (All Terrain Vehicle -Dört Tekerlekli Arazi Motosikleti), Ranger (genel kullanım amaçlı arazi araçları) ve Kar Motosikletlerinin Türkiye’deki satış ve satış sonrası hizmetleri de üstlenilmiştir. Çok geniş bir ürün yelpazesi ile kullanıcılarına seslenen Polaris’in zengin model ve aksesuar çeşitleri, koruyucu giysileri, yedek parçaları kullanıcılarına sunulmaktadır.